Sítotiskové šablony

Originální ručně navrhované motivy z dílny Michaely Peckové jsou připravované s láskou a neskutečnou precizností. Do polymerové tvorby vnáší hravost a otevírají dveře fantazii. Aplikace sít je velice jednoduchá. Své polymerové kousky s nimi proto dokáží rozzářit i naprostí začátečníci. Pro zkušené umělce představuje široká škála designových kombinací novou výzvu. Možnost střídání barevných variant přitom nechává prostor pro kreativitu a zachovává jedinečnou stopu každého výrobce.

MOJE SÍTOTISKOVÉ ŠABLONY KOUPÍTE EXKLUZIVNĚ NA ETSY.

100% bezpečná platba.
Dodávka po celém světě
Rychlé & Jednoduché

PARTNERSKÉ PRODEJNY v České republice

Sítotiskové šablony prodávám také přes síť partnerských prodejen. Máte zájem prodávat moje výrobky? Kontaktujte mě prostřednictvím emailu nebo facebooku.

www.nemravka.cz
www.bryda.cz
www.vseprotvoreni.cz

Klub

Registrovaným členům do mého kreativního klubu tvoření zasílám emailem několikrát ročně informace o nových výrobcích, tutoriálech a mimořádných slevách pro členy klubu.

Tutoriály

Základní použití je velmi jednoduché. Naneste akrylovou (či jinou vodou ředitelnou) barvu na kartu nebo přímo na síto. Rozetřete barvu mírným tlakem na kartu svírající úhel menší než 90˚. Po nanesení barvy síto sejměte z polymerové hmoty a ihned důkladně vyčistěte ve vlažné vodě. Můžete použít jemnou houbu.

O mně

Tvoření všeho druhu mě přitahovalo odmalička. I při volbě profese mi připadaly možné jen dvě varianty: šperkařství nebo oděvnictví. Zvítězilo oděvnictví. Po absolvování textilní vysoké školy jsem se věnovala převážně šití svatebních a společenských šatů a korzetů.

Šperkařství si mě nakonec našlo samo. Během rodičovské dovolené jsem časově náročné šití přestala stíhat a po dlouhém odolávání okusila polymer. S touto kouzelnou plastelínou jsem se setkala mnohem dříve, ale příliš mně neoslovila. Až v roce 2013 jsem ji vyzkoušela na vlastní kůži a naprosto jí podlehla. Všechny mé ostatní kreativní koníčky leží od té doby zapadané prachem na půdě.

Žiji obklopená přírodou a miluji ji. Jak pro její energii, tak pro nekonečnou paletu barev, kterými neustále uchvacuje. I proto sítotiskové šablony i své šperky tvořím pod značkou The Rainbow.

Kontakt:

Michaela Pecková
Karlinská 173
460 10 Liberec XVIII – Karlinky
Česká republika

Telefon:  +420 776 831 009
E-mail: peckova@therainbow.cz
Facebook: michaela.peckova.7